Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Oyun Bükücü, uzunca dönemdir oyun hileleri ile alakalı paylaşımlarını sürdürmektedir. Alanının lider konumunda yer alan web sitemiz, günlük olarak binlerce oyuncu tarafından hile indirmek açısından tercih ediliyor.

Bu alanda ise sizlere kaliteli paylaşımlar yapmayı amaç bilen web sitemiz, Point Blank hileleri başta olmak üzere yüzlerce oyuna istinaden paylaşımları sürdürmekle beraber; binlerce oyun severin takdirini toplamayı başarmıştır! Sizler de oyunlarda istenilen kaliteyi elde etmek ve hile ile geçilmesi güç etapları tamamlayıp, kaldığınız yerden oyuna devam etmek istiyorsanız hemen tercihinizi bizden yana kullanmayı ihmal etmeyin! Virüssüz paylaşımları amaç bilen ve bu sayede pek çok Cs Go hileleri tarafınıza ulaştıran firmamız, çalışkan editör kadrosuyla beraber her gün alternatif bir hile türünü sizlerle buluşturmaktan da geri kalmıyor. %100’e kadar donanımlı teknik ekibimiz, hem yurtiçi, hem de yurtdışı forumları sıklıkla takip ediyor, var olan hileleri güncelleştirerek sizlerle paylaşmaktan da geri kalmıyor!

Binlerce Türk oyuncu, bu tip hile paylaşımlarını sitemiz üzerinden takip etmekte ve günlük olarak yapılan paylaşımlarımızı kendi bilgisayarına indirmektedir.

Oyun hileleri konusunda marka olan ve paylaşımları ile her geçen gün daha fazla oyuncu tarafından sevilen sitemiz, tüm bu çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Pek çok paylaşım yapan yerli ve yabancı siteyi takibimiz altında tutuyor, sizlere bu alanda çeşitli olanakları sunmaktan da geri kalmıyoruz. Türkiye’nin önde gelen web sitesi olarak, her daim bir kademe ön planda olabilmek ve sizlere özgün çalışmaları doğrudan aktarmak açısından çalışıyoruz. APK indir sürümü ile beraber sizler de Android cihazlarınız üzerinden oynadığınız oyunlara istinaden oyun sürümü, oyun eklentisi veya hile paylaşımlarını deneme şanslarına sahip olun.

Paylaşımları tamamen virüssüz olarak ön planda barındıran ve bu sayede oyuncuların güvenliğini her daim koruyan Oyun Bükücü web sayfası, Cs Go hileleri ile beraber oldukça sevilen bir site haline dönüşmüştür.

Hemen siz de tercihinizi Oyunbukucu.com adresinden yana kullanabilir, oyun hileleri konusunda uzman olan web adresimizden birçok dosya paylaşımına doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu alanda kalitesiyle ön plana çıkan ve kitleler tarafından oldukça sevilen sitemiz, paylaşımlarının tamamını hız kesmeden sürdürerek birçok oyuncu tarafından beğenilmektedir. Paylaşımlarımızı en iyi şekilde sürüyor, sizlere limitsiz bir oyun oynama şansını veriyoruz.